VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Paroda ” Dėdės Rudenėlio gėrybės”
18435
post-template-default,single,single-post,postid-18435,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Paroda ” Dėdės Rudenėlio gėrybės”

Paroda ” Dėdės Rudenėlio gėrybės”

Spalio 12-16 d. pradinių klasių mokiniai, paskatinti mokytojų, surengė darbelių ir piešinių iš gamtinės medžiagos parodą „Dėdės Rudenėlio gėrybės”. Džiaugiamės, kad išradingumo nestokoja ir būrelį „Mažieji menininkai” (vad. R. Ivanova) lankantys mokiniai, kurių darbai iš rudeninių lapų papildė parodą.
Paroda vyksta pradinukų korpuso 2-o aukšto fojė. Pasigrožėkime pradinių klasių mokinių darbeliais.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.