VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1 – 6 c klasių mokinių išvyka į Druskininkus
18467
post-template-default,single,single-post,postid-18467,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1 – 6 c klasių mokinių išvyka į Druskininkus

1 – 6 c klasių mokinių išvyka į Druskininkus

Auksinio rudens dieną 1 – 6 c kl. mokiniai su savo mokytojais praleido kurortiniame mieste – Druskininkuose. Mokiniai dalyvavo sūrioje pamokoje, kurios metu gaminosi kūrybinį darbelį iš druskos tešlos. Sužinojome, kokia senovėje buvo vertinga druska, kokie turtingi žmonės buvo ją turėdami. Kad iš druskos kilęs ir miesto pavadinimas, įsitikinome ragaudami natūralaus (labai sūraus!) mineralinio vandens. Pasigrožėjome nuostabia Liškiavos bažnyčia, užkopėme ne tik į Merkinės piliakalnį, bet ir į aukštą apžvalgos bokštą. Grįžome labai pavargę, bet kupini gerų emocijų.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.