VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Gudručių” ir „Smalsučių” grupės mokosi rūšiuoti
18481
post-template-default,single,single-post,postid-18481,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Gudručių” ir „Smalsučių” grupės mokosi rūšiuoti

„Gudručių” ir „Smalsučių” grupės mokosi rūšiuoti

Spalio 14 d. (trečiadienį) priešmokyklinukų „Gudručių” ir „Smalsučių” grupėms vyko pamokėlė – „Mokausi rūšiuoti”. Dalyvaudami VŠĮ „Problemų sprendimo centras” projekte, priešmokyklinės grupės mokytojos mokė vaikus kaip rūšiuoti atliekas, visi žiūrėjo filmukus „Kaip rūšiuoti atliekas” ir „Atliekų tvarkymas Lietuvoje”, vaikai darė užduotėles. Išmoko į kokios spalvos konteinerius mesti tam tikras atliekas. Sužinojo per kiek laiko jos suyra. Dalinosi savo pavyzdžiais kokios yra rūšiavimo taisyklės. Projekto organizatorius grupėms padovanojo žaidimus.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.