VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Smagūs užsiėmimai technologijų būreliuose
18490
post-template-default,single,single-post,postid-18490,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Smagūs užsiėmimai technologijų būreliuose

Smagūs užsiėmimai technologijų būreliuose

Technologijų būrelius „Įdomieji darbeliai“ (1-4 kl.) ir „Kūrybinės dirbtuvės“ (5-6 kl.) (mokytoja Aušra Jokubauskienė) lankantys mokiniai moka pasigaminti kvapnius, įvairiaspalvius muiliukus. Kantriai susipjaustę muilo bazę, atidžiai išsirinkę kvapą, spalvą ir formeles, sulaukę kol muilo bazė ištirps, o vėliau, supilsčius į formeles, sustings, vaikai namo parsineša braškėmis, šokoladu, mėtomis ar levandomis kvepiančius, gėlių, žvėrelių ar širdelių formų muiliukus.

Susipažinę su nauja, nesudėtinga, bet labai įdomia  susitraukiančio plastiko (ang. Shrink plastic) technika, mokiniai pasigamina įvairių puošybos detalių pakabukams, papuošalams.

Mažiausiems būrelio lankytojams daugiausia džiaugsmo suteikia norimos spalvos ir  kvapo „šlykštukų“ (ang. Slime) gamyba.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.