VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Informacija apie rudens atostogas
18513
post-template-default,single,single-post,postid-18513,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Informacija apie rudens atostogas

Informacija apie rudens atostogas

Spalio  26 – 30 dienomis skelbiamos 1-8 klasių mokinių rudens atostogos. 1-4 klasių mokiniai grįžta į mokyklą lapkričio 3 dieną. Nuo šios dienos visos dienos mokyklos grupės veiks įprastai. 5-8 klasių mokiniams lapkričio 3 – 6 dienomis skelbiamas nuotolinis ugdymas(is).

Nuotolinis ugdymas (is) vyks realiu pamokų laiku pagal įprastą tvarkaraštį. Detalesnė informacija apie tai, kurios pamokos klasėms vyks ZOOM platformoje, o kurios Moodle aplinkoje ar TAMO bus išplatinta per TAMO dienyną spalio 30 dieną.

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokinių rudens atostogų metu veiks įprastai, tačiau ugdymas tuo metu nevyks ir atsižvelgiant į dabartinę vis gausėjančią COVID – 19 susirgimų statistiką Lietuvoje, jei turite galimybes likti namuose, raginame tuo pasinaudoti.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.