VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinės technologijų pamokos ,,Rudens paveikslas”
18529
post-template-default,single,single-post,postid-18529,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Netradicinės technologijų pamokos ,,Rudens paveikslas”

Netradicinės technologijų pamokos ,,Rudens paveikslas”

Šią savaitę 2a ir 1b klasių mokiniams gamtoje vyko netradicinės technologijų pamokos. Mokiniai, mokytojų I.Baltušnikienės ir R.Ivanovos padedami, pasidalino į grupes ir iš margaspalvių lapų, kaštonų, šakelių ir akmenukų kūrė rudens paveikslus. Visi kartu pasigrožėkime mokinių sukurtais rudens paveikslais…

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.