VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Projektas „GYVOJI ŽEMĖ. GYVŪNAI – MŪSŲ MOKYTOJAI“
18515
post-template-default,single,single-post,postid-18515,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Projektas „GYVOJI ŽEMĖ. GYVŪNAI – MŪSŲ MOKYTOJAI“

Projektas „GYVOJI ŽEMĖ. GYVŪNAI – MŪSŲ MOKYTOJAI“

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 6-ų klasių moksleiviai dalyvauja respublikiniame projekte ,,Gyvoji žemė. Gyvūnai mūsų mokytojai”.

Projektą organizuoja   Asociacijos  GYVOJI PLANETA komanda.   I projekto etape  reikėjo pasirinkti gyvūną. Mūsų mokyklos dalyvių komanda pasirinko jūros žvaigždę.  Moksleiviai  renka informaciją apie šį gyvūną ir atlieka kūrybines veiklas.

Iš audinio iškirpome jūros žvaigždes.

Prisiuvome sagas atšvaitus. Ir prie mokyklos sukūrėme saugų jūros žvaigždžių kelią į mokyklą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.