VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Pyragų diena”
18593
post-template-default,single,single-post,postid-18593,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Pyragų diena”

„Pyragų diena”

Gražia rudenine, nuoširdžia tradicija 1 – 6 c kl. tapo „Pyragų diena”. Akcijos metu mokiniai kartu su tėveliais savo meilę ir šilumą sudeda į kepamus pyragus, sausainius ar kitus skanumynus. Tarpininkaujant „Maltos ordino” savanoriams kepiniai perduodami vienišiems seneliams. Savo ruožtu klasių mokytojai skiria laiko pokalbiui apie liūdesį ir vienatvę, apie tai, kaip maža dėmesio kruopelytė gali sušildyti vienišas širdis. Dalinkimės savo gerumu, juk tai daryti šitaip lengva!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.