VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pagalba nuotoliniu būdu besimokantiems moksleiviams
18604
post-template-default,single,single-post,postid-18604,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pagalba nuotoliniu būdu besimokantiems moksleiviams

Pagalba nuotoliniu būdu besimokantiems moksleiviams

Moksleiviai, skambinkite nemokamu numeriu 8 677 22222 jei nepavyksta prisijungti prie nuotolinio mokymo sistemos, įkelti namų darbo ar neįsijungia kompiuterio kamera. Šiuo sudėtingu laiku techninės kliūtys neturėtų sustabdyti nuo galimybės mokytis – nors ir per atstumą. Pasinaudokite savanorių pagalba!

 

Pagalba nuotoliniu būdu besimokantiems moksleiviams

Pagalba moksleiviams „Padėsim prisijungti“

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.