VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 6a klasės mokiniai dalyvavo Valstybinės darbo inspekcijos projekte „Dirbsiu saugiai”
18616
post-template-default,single,single-post,postid-18616,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

6a klasės mokiniai dalyvavo Valstybinės darbo inspekcijos projekte „Dirbsiu saugiai”

6a klasės mokiniai dalyvavo Valstybinės darbo inspekcijos projekte „Dirbsiu saugiai”

6a klasės mokiniai dalyvavo Valstybinės darbo inspekcijos projekte „Dirbsiu saugiai”. Nuotoliniam susitikime su VDI darbuotoja  Gabija moksleiviai  susipažino su dažniausiai kylančiais pavojais darbe, namų, mokymosi aplinkoje ir būdais, kaip jų išvengti. Ar buvo verta?
Kalba šeštokai: „Kai baigėsi pamoka kartu su mama ištraukėme visus daiktus iš po stalo, kad neužsigaučiau”. „Atrasti nesaugiai dirbančių žmonių klaidas užduotyje buvo labai įdomu”  ir t.t.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.