VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 6a klasės moksleivės dalyvauja konkurse – parodoje
18699
post-template-default,single,single-post,postid-18699,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

6a klasės moksleivės dalyvauja konkurse – parodoje

6a klasės moksleivės dalyvauja konkurse – parodoje

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 6a klasės moksleivės : Agnieška Seliavaitė, Roberta Varaniūtė dalyvauja respublikiniame moksleivių integruoto technologijų ir dorinio ugdymo konkurse – parodoje ,,Kūryba ir saviraiška asmenybės dvasiniam pasauliui”.
Tema – ,,Advento vainikas”

Prašome aplankyti virtualią parodą ir palaikyti mūsų moksleives ( paspauskite širdelę prie jų darbo).

https://padlet.com/nanija00/advento_vainikas

Dėkojame už palaikimą.

Technologijų mokytoja Nijolė

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.