VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Adventas
18670
post-template-default,single,single-post,postid-18670,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Adventas

Adventas

Adventas (lotyniškai „atėjimas“) – prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis.  Šiuo metu krikščionys ruošiasi didžiausiai šventei – kūdikėlio Jėzaus gimimo metinėms – Kalėdoms.

1d kl. mokiniai kartu su mokytoja Norūna taip pat laukia šios gražiausios metų šventės. Laukimui įprasminti kiekvienas mokinukas pasigamino sau Advento vainiką, kuriame uždegs Vilties, Tikėjimo, Džiaugsmo ir ramybės žvakes.

Pasidžiaukime kartu. Linkime kantrybės ir džiaugsmo. Nepamirškite paskambinti artimiesiems, bendraukite su jais, jei negalima susitikti. Pandemija ateina ir praeina, bet nepamirškime, kad reikia saugoti ir save, o taip ir kitus.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.