VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Smalsučių” ir „Gudručių” šventė – „Džiaugsmingų Šventų Kalėdų”
18724
post-template-default,single,single-post,postid-18724,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Smalsučių” ir „Gudručių” šventė – „Džiaugsmingų Šventų Kalėdų”

„Smalsučių” ir „Gudručių” šventė – „Džiaugsmingų Šventų Kalėdų”

Gruodžio 11 d. priešmokyklinėms grupėms „Smalsučiams” ir „Gudručiams” vyko šventė – „Džiaugsmingų Šventų Kalėdų”. Šventės metu snaigės, snieguolės, nykštukai, eglutė ir kiti personažai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Kalėdų senelį sutikome saugiu atstumu. Visi buvo puikios nuotaikos, džiaugėsi gautomis dovanomis, o šventę klasėje užbaigė diskoteka. Renginį organizavo priešmokyklinės grupės mokytojos Virginija Razmienė ir Lina Degutytė.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.