VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Atvirų durų diena
18743
post-template-default,single,single-post,postid-18743,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Atvirų durų diena

Atvirų durų diena

Tėveliai/globėjai, kurie registravotės į virtualius susitikimus su mokytojais, numatytu laiku, kviečiami jungtis pagal žemiau pateiktas nuorodas.

https://drive.google.com/file/d/1JTNHg6jwNRko7tUCeRg-NdYYRx9xGKc7/view?usp=sharing

Tie, kurie šį kartą nespėjote, ar nematėte poreikio registruotis į nuotolinius susitikimus su mokytais, kviečiami ateityje aktyviau dalyvauti Atvirų durų dienose. Planuojame šį renginį pakartoti pavasarį.

Prasmingų susitikimų!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.