VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kalėdinių žaisliukų paroda
18798
post-template-default,single,single-post,postid-18798,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kalėdinių žaisliukų paroda

Kalėdinių žaisliukų paroda

Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai tikriausiai neįsivaizduojami be nuostabiai papuoštos eglutės ir dovanų.

Mokykla irgi pasipuošė eglutėmis. Šiais metais žaisliukų pagamino ir vaikai. Viena iš eglučių papuošta keramikos būrelio „Molio Motiejukas“ 1-3 klasių mokinių pagamintais moliniais žaisliukais, vadovė Vida Lesickienė.

Kita 6-7 klasių vaikų siūtais medžiaginiais žaisliukais, vadovė mokytoja Aušra Jokubauskienė.

Lai šventiškai pasipuošusios eglutės  džiugina Jūsų širdis.

             

     

 

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.