VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kalėdos mano šalyje
18818
post-template-default,single,single-post,postid-18818,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kalėdos mano šalyje

Kalėdos mano šalyje

Ar žinote, kaip Kalėdos švenčiamos kitose šalyse? Kviečiame susipažinti su  Kalėdinėmis tradicijomis Ispanijoje ir Rumunijoje, paspaudus nuorodą https://twinspace.etwinning.net/92765/pages/page/1198643

Vykdydami Erasmus+ KA229 mokyklų mainų partnerystės projektą ‘‘Click on e-CLIL“, mūsų progimnazijos 5-6 klasių mokiniai paruošė pristatymus apie Kalėdų papročius Lietuvoje.

Atlikdami projekto veiklą ”Christmas in my country”, mokiniai susipažino su šalių-partnerių tradicijomis, prisiminė Kalėdų šventimo papročius Lietuvoje, pagilino anglų kalbos žinias bei patobulino IT įgūdžius.

Džiaugiamės mokinių darbais ir linkime gražių švenčių!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.