VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | ,,Pažinkime Europą”
18944
post-template-default,single,single-post,postid-18944,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

,,Pažinkime Europą”

,,Pažinkime Europą”

 Sausio 18-22 dienomis mūsų progimnazijoje vyko ugdymo karjerai skirtos nuotolinės pamokos.
1b, 2a ir 3d klasės mokiniai su mokytojomis R. Ivanova, I. Baltušnikiene ir V. Bartuliene į klasės valandėles pasikvietė Europos informacinio centro darbuotoją Sigitą. Linksmoje pamokoje ,,Pažinkime Europą” mokiniai ne tik sužinojo apie Europos Sąjungos įkūrimą, valstybių simbolius, bet ir susipažino su Europos informacijos centro darbuotojo profesija.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.