VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Žiemos atrakcijos ir įdomybės
18950
post-template-default,single,single-post,postid-18950,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Žiemos atrakcijos ir įdomybės

Žiemos atrakcijos ir įdomybės

Žiema yra žavus metų laikas, žavingas švaria gamta, apsivilkusiais sniego baltumo drabužiais miškais ir laukais. Šį metų laiką mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji, nes tai yra kažko naujo įsikūnijimas… Visi džiaugiamės šių metų žiema. Norėjosi ją pažinti giliau, nuveikti kažką smagaus. Taigi, 1d klasės mokiniai kartu su savo tėveliais, paskatinti mokytojos Norūnos G., sausio mėnesį nusprendė patyrinėti snaiges, sukurti sniego angelus. Mokiniai išsiaiškino, kad, kai debesų temperatūra žemesnė už nulinę ir juose daug drėgmės, susiformuoja sniego kristalai, vadinami snaigėmis, kaip nėra dviejų visiškai vienodų žmonių, taip nėra ir dviejų vienodų snaigių. Taip pat labai smagiai leido laiką, kurdami sniego angelus. Taigi pažiūrėkime…

Mokytoja Norūna G.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.