VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1 d klasės mokiniai dalyvavo ” Mokonomikos” pamokoje
18973
post-template-default,single,single-post,postid-18973,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1 d klasės mokiniai dalyvavo ” Mokonomikos” pamokoje

1 d klasės mokiniai dalyvavo ” Mokonomikos” pamokoje

Sausio 21 d. 1d klasėje vyko netradicinio ugdymo diena: mokiniai su mokytoja Norūna G. dalyvavo Swedbank organizuojamoje didžiausioje nuotolinėje pamokoje 1-4 kl. mokiniams „MOKOnomika“, kur mokiniai turėjo galimybę klausytis pasakojimų apie kūrybą, tvarumą, finansinį raštingumą, ekonomiką, pilietiškumą ir dar daugiau! Mokiniai sužinojo, pinigų istoriją, kaip susidraugauti su pinigus nešančiais aitvarais, kokios bus ateities profesijos, apie maisto (ne)švaistymą ir savanorystę. Dar kūrė asmeninį ateities (svajonių) pinigą, gaminosi piniginę, kokios niekas neturi, mokėsi hip hop šokio stiliaus žingsnelių.

Mokytoja Norūna G.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.