VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Integruota pamoka 2 a klasėje ,,Žiemos pramogos”
19028
post-template-default,single,single-post,postid-19028,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Integruota pamoka 2 a klasėje ,,Žiemos pramogos”

Integruota pamoka 2 a klasėje ,,Žiemos pramogos”

 

Šią savaitę 2a klasėje vyko integruota pasaulio pažinimo ir kūno kultūros pamoka ,,Žiemos pramogos”. Mokiniai pamokose aptarė žiemą mėgstamas aktyvias veiklas ir, žiūrėdami filmuką, pakartojo saugaus elgesio taisykles. Visiems labai patiko ši tema, todėl mokytoja I. Baltušnikienė pasiūlė nuotraukomis iliustruoti baltos žiemos linksmybes ir sukurti bendrą koliažą ,,Žiemos pramogos”.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.