VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Konkurse „Ateities Vilnius“ nugalėjo Sausio 13-osios progimnazijos 2D klasė
19042
post-template-default,single,single-post,postid-19042,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Konkurse „Ateities Vilnius“ nugalėjo Sausio 13-osios progimnazijos 2D klasė

Konkurse „Ateities Vilnius“ nugalėjo Sausio 13-osios progimnazijos 2D klasė

Besiruošdami 700 metų Vilniaus jubiliejui, sausio mėnesį įvairaus amžiaus moksleiviai dalyvavo konkurse „Ateities Vilnius“ ir kūrė Vilniaus miesto viziją. Išnaudodami  informacinių technologijų galimybes, komandos pristatė daugiau nei 70 projektų, kuriuose vaizdavo futuristinį Vilnių. Už labiausiai patikusius darbus kiekvienoje amžiaus kategorijoje savo balsus „Vilnius 700“ svetainėje atidavė žmonės iš visos Lietuvos. Šiandien džiaugiamės nugalėtojų sėkme.

   I kategorijoje (1-4 klasės) nugalėjo Vilniaus miesto Sausio 13-osios progimnazijos, 2D klasė. Sveikiname 2 D klasės mokinius ir mokytoją Inetą Paskačienę. 
   Pagrindinis prizas – edukacinė programa „NTX Lego” robotai. Mokiniai turės galimybę kartu su savo komanda patirti naujų įspūdžių –  konstruos LEGO „Mindstorms NXT“ robotus, juos tobulins ir ruoš kovoms. Jiems padės robotų kūrimo specialistai. Išmoks ne tik sukonstruoti, bet ir užprogramuoti savo robotus bei surengs smagias robotų kovų varžybas. Kieno kūrinys stipriausias?
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.