VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1 d klasės mokiniai šventė Vilniaus gimtadienį
19062
post-template-default,single,single-post,postid-19062,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1 d klasės mokiniai šventė Vilniaus gimtadienį

1 d klasės mokiniai šventė Vilniaus gimtadienį

Sausio 25 d. nuo pirmojo Vilniaus paminėjimo sukako 698-eri. Tad visa savaitė 1d klasėje buvo skirta Vilniaus miesto gimtadienio šventimui. Mokiniai, kaip tikri vilniečiai, negalėjo nepasidžiaugti Vilniaus įkūrimo legenda ir kunigaikščiu Gediminu. Dailės ir technologijų pamokose klausėsi Vilniaus miesto įkūrimo legendos, kūrė šiai legendai 3D iliustraciją. Taip pat kartu su mokiniais pasaulio pažinimo pamokų metu nagrinėjome temą „Čia gimėme ir gyvename. Vilnius – Lietuvos sostinė“, kur dalinomės mintimis apie gimtinę, Vilniaus ypatingumą, gražiausias ir lankomiausias vietas, kuo kiekvienam iš mūsų svarbus Vilnius. Taip pat sukūrėme ir sveikinimų-palinkėjimų, kuriuos išsiuntėme į Valdovų rūmus.

1d kl. mokytoja Norūna G.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.