VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1a klasėje vyko pasaulio pažinimo – dailės ir technologijų integruota pamoka „Kaip žiemoja paukščiai?”
19088
post-template-default,single,single-post,postid-19088,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1a klasėje vyko pasaulio pažinimo – dailės ir technologijų integruota pamoka „Kaip žiemoja paukščiai?”

1a klasėje vyko pasaulio pažinimo – dailės ir technologijų integruota pamoka „Kaip žiemoja paukščiai?”

1a klasėje vyko pasaulio pažinimo – dailės ir technologijų integruota pamoka „Kaip žiemoja paukščiai?”. Per pasaulio pažinimo pamoką kalbėjosi, žiūrėjo filmuką apie  žiemojančius  paukščius, paukščių lesinimą, o per dailės ir technologijų pamoką gamino lesyklėles iš antrinių žaliavų ir kūrė aplikaciją „Lesyklėlė”.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.