VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Džiaugiamės progimnazijos mokiniais, dalyvavusiais „Olympis 2020 – Rudens sesijoje“
19092

Džiaugiamės progimnazijos mokiniais, dalyvavusiais Tarptautinių edukacinių konkursų „Olympis 2020 – Rudens sesijoje“: jų aktyvumu ir rezultatais bei mokytojų entuziazmu. Dėkojame jiems:)

Kviečiame mokinius ir mokytojus dalyvauti Tarptautinių edukacinių konkursų „Olympis 2021 – Pavasario sesijoje: konkursai vyks 2021 m. kovo 1-31 d.

Skelbimas mokiniams ir mokytojams