VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Neįtikėtini žiemos džiaugsmai
19075
post-template-default,single,single-post,postid-19075,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Neįtikėtini žiemos džiaugsmai

Neįtikėtini žiemos džiaugsmai

Žiema – nuostabaus grožio metų laikas. Sniegas ir šaltis suteikia šiam metų laikui stebuklingumo ir paslaptingumo. Juk ne kiekvienais metais galime džiaugtis tokia pasakiška žiema. Taigi, kad šis ypatingo žavesio šalčio ir sniego sukurtas vaizdas neišnyktų nepastebėtas, 1 d klasės mokiniai, tėvelių padedami, fiksavo pačius gražiausius jiems žiemos vaizdus fotografuodami. Ši veikla mokiniams suteikė galimybę ne tik pastebėti ir fiksuoti gamtos grožį, bet tuo pačiu ir tobulintis fotografavimo įgūdžius, ugdytis grožio pajautimą. Fotografavimo procese lavinami mokinio gebėjimai stebėti ir pastebėti bei meninis suvokimas.

1d kl. Mokytoja Norūna G.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.