VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Ar esi saugus internete?
19103
post-template-default,single,single-post,postid-19103,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Ar esi saugus internete?

Ar esi saugus internete?

Vykdant Erasmus+ KA229 mokyklų mainų partnerystės projektą ‘‘Click on e-CLIL“  Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos Erasmus+ projekto grupė organizavo renginį ‘‘Safer Internet Day“. Renginio metu su penktų klasių mokiniais gvildenome klausimus apie saugų bei pagarbų elgesį internetinėje erdvėje.

Atsakyti į rūpimus klausimus ir patarimais, kaip susikurti saugų slaptažodį pasidalijo Vilniaus miesto 5-ojo policijos komisariato pareigūnės: vyriausioji tyrėja Jolanta Baranauskienė ir vyresnioji tyrėja Laura Šimonienė.

Ką daryti jei iš tavęs tyčiotųsi internete? Ką daryti susidūrus su grėsmėmis internete? Kas yra elektroninės patyčios? Į šiuos ir dar daugiau klausimų penktokams atsakė emocinės paramos centro ,,Vaikų linija‘‘ atstovė, FRIENDS programos koordinatorė Eglė Tamulionytė.

Renginio pabaigoje mūsų progimnazijos dailės mokytoja Aušra Jokubauskienė pristatė virtualią 5-8 klasių mokinių kūrybinių darbų parodą skirtą Saugesnio interneto dienai paminėti. Darbelius galima pažiūrėti čia: https://youtu.be/T-Zf1iSY8gQ

Erasmus+  projekto grupės komanda džiaugiasi aktyviais bei smalsiais vaikais. Būkime saugūs internetinėje erdvėje!

           Apie Erasmus+ KA229 projekto ‘‘Click on e-CLIL“ vykdomas veiklas galite pasiskaityti čia https://clickoneclilerasmus.wordpress.com/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.