VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pilietiškumo ugdymo pamoka ,,Aš tikrai myliu Lietuvą”
19116
post-template-default,single,single-post,postid-19116,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pilietiškumo ugdymo pamoka ,,Aš tikrai myliu Lietuvą”

Pilietiškumo ugdymo pamoka ,,Aš tikrai myliu Lietuvą”

Vasario 12 d. 2a klasės mokytoja I.Baltušnikienė į pilietiškumo ugdymo pamoką ,,Aš tikrai myliu Lietuvą” pakvietė buvusią mūsų progimnazijos mokinę Austėją Kvedaraitę. Dabar Vilniaus Universitete neurobiofiziką studijuojanti ir Šaulių sąjungai priklausanti Austėja mokiniams papasakojo, kad šiuo metu dar savanoriauja Raudonajame Kryžiuje, Santaros ligoninėje COVID sergančiųjų skyriuje ir Jaunimo linijoje. Viešnia pasidalino savanoriavimo patirtimi, atsakė į mokinių klausimus ir paskatino gerais darbais pasveikinti Lietuvą su artėjančia  Vasario 16-aja.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.