VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 4d klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Valstybė – tai aš“
19127
post-template-default,single,single-post,postid-19127,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

4d klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Valstybė – tai aš“

4d klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Valstybė – tai aš“

Vasario 12 d. 4d klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Valstybė – tai aš“.

Edukacinio užsiėmimo metu tarpdisciplininių menų kūrėjas – Julius Žėkas pristatė mokslą, meną ir šiuolaikines technologijas sujungusią Tautiškos giesmės“ instaliaciją, kuri susideda iš Lietuvos Respublikos himno, išreikšto pirmą kartą pasaulio istorijoje nuausta garso analizės juosta bei lazerio iliuminacija, ir darniai susiliejanti į garso, vaizdo bei judesio sinchroninę sistemą. Mokiniams buvo pateikta daugybė klausimų ir žaidimų, aprėpiančių istorijos, muzikos, fizikos, kalbos, etikos, gamtos pažinimo, dailės, informacinių technologijų, meilės savajam kraštui ir savęs pažinimo pasaulius.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.