VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 2c klasės mokinių integruota dailės ir pasaulio pažinimo pamoka
19197

2c klasės mokinių integruota dailės ir pasaulio pažinimo pamoka

Ši žiema nudžiugino visus seniai lauktu gausiu sniegu. 2c kl. mokiniai turėjo integruotą dailės ir pasaulio pažinimo pamoką, jos metu susipažino su gyvūnais, kurie labai džiaugiasi šalčiu ir sniegu. Pasirodo, kad mažieji baltieji lokiukai ir pingviniukai ne daug ir skiriasi nuo mažųjų žmonių atžalų, kurie kaip padūkę pastaraisiais mėnesiais džiaugėsi sniego teikiamais malonumais. Kviečiame į virtualią darbelių parodą.