VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1 d klasė dalyvavo virtualioje edukacinėje veikloje „Valstybė – tai aš”
19210
post-template-default,single,single-post,postid-19210,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1 d klasė dalyvavo virtualioje edukacinėje veikloje „Valstybė – tai aš”

1 d klasė dalyvavo virtualioje edukacinėje veikloje „Valstybė – tai aš”

 

Stovint ant 103-ojo Lietuvos gimtadienio slenksčio, vasario 12 d. 1d klasės mokiniai bei jų tėvai dalyvavo virtualioje edukacinėje pamokoje ,,Valstybė – tai aš“, kurią vedė poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas – Julius Žėkas. Jis mokiniams paaiškino ir pristatė menų sintezės judėjimo „Sintezija“ autorių kolektyvo sukurtą „Tautiškos giesmės instaliaciją“, kurioje mūsų valstybės himnas yra išgirstas ir perteiktas kitaip, t. y. šiuolaikinio meno kalba, netradiciškai. Instaliacijoje susipynė naujosios technologijos, fizikos mokslas, fantazija ir, žinoma, tradicinis mūsų šalies amatas – audimas, kurio dėka ir buvo nuausta „Tautiškos giesmės“ garso analizės juosta.

Mokytoja Norūna G.

Taip atrodo išaustas Lietuvos himnas .

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.