VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1 d klasės Užgavėnių kaukių paroda „Žeima, žeima, bėk iš keima“
19223
post-template-default,single,single-post,postid-19223,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1 d klasės Užgavėnių kaukių paroda „Žeima, žeima, bėk iš keima“

1 d klasės Užgavėnių kaukių paroda „Žeima, žeima, bėk iš keima“

 

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet visi šventėme Užgavėnes – žiemos išvarymo šventę. Šiais metais Užgavėnės sutapo su Lietuvos gimtadieniu. 1d klasės mokiniai, švęsdami savo valstybės gimtadienį, neužmiršo, jog ne už kalnų jau ir pavasaris. O kad jis greičiau ateitų, būtina buvo išvaryti žiemą. 1d klasės mokiniai kartu su tėveliais ir mokytoja Norūna pasigamino pačių baisiausių Užgavėnių kaukių, kurios ir padėjo išvyti žiemą. Pasigrožėkime nuostabiais pirmokų kūriniais – Užgavėnių kaukėmis…

Mokytoja Norūna G.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.