VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinė virtuali pamoka 1 d klasėje „KAS YRA VASARIO 16-OJI?“
19215
post-template-default,single,single-post,postid-19215,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Netradicinė virtuali pamoka 1 d klasėje „KAS YRA VASARIO 16-OJI?“

Netradicinė virtuali pamoka 1 d klasėje „KAS YRA VASARIO 16-OJI?“

 

Minėdami 103-ąjį Lietuvos gimtadienį, vasario  24 d. 1d klasės mokiniai bei jų tėvai dalyvavo virtualioje edukacinėje pamokoje ,,Kas yra Vasario 16-oji“, kurią organizavo Nacionalinis Lietuvos muziejus. Netradicinėje pamokoje kartu su edukacijos vadove Sandra Larionova nusikėlėme į 1917-1918 m., kai buvo pasirašytas Nepriklausomybės aktas. 1d kl. mokiniai ir jų tėvai turėjo puikią galimybę išsiaiškinti (prisiminti) kada ir kaip prasideda lietuvių tautos laisvės kelias bei kas buvo tie žmonės, kurie atkūrė Lietuvos Valstybę. Virtualioje edukacinėje programoje „Kas yra Vasario 16-oji?“  mokiniai ne tik turėjo galimybę diskutuoti, bet ir atliko užduotis net iš aštuonių temų, tokių kaip mitų griovėjai, istorijos mįslės ir kitų, susijusių su Valstybės atkūrimo diena.

Mokytoja Norūna G.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.