VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | GEOGRAFIJOS OLIMPIADA ,,MANO GAUBLYS“
19230
post-template-default,single,single-post,postid-19230,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

GEOGRAFIJOS OLIMPIADA ,,MANO GAUBLYS“

GEOGRAFIJOS OLIMPIADA ,,MANO GAUBLYS“

Šių metų kovo 3 dieną progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 6-tų klasių geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, kurios tikslas skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir populiarinti šį mokslą. Olimpiadą organizavo geografijos mokytoja, o užduotys buvo atsiųstos iš Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA).

Šį kartą sėkmė lydėjo ir I-oji vieta atiteko 8d kl. mokiniui Domui Bernotavičiui, II-oji vieta – 6d kl. mokiniui Aisčiui Simonaičiui, bei III-oji vieta – 6a kl. mokiniams Kristupui Kancevičiui, Jonui Pauliui ir Pauliui Navaslauskui. Nugalėtojams bus įteikti LGMA Padėkos raštai.

 

Sveikiname nugalėtojus !

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.