VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Darbelių paroda „Sugrįžtantys paukščiai”
19251
post-template-default,single,single-post,postid-19251,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Darbelių paroda „Sugrįžtantys paukščiai”

Darbelių paroda „Sugrįžtantys paukščiai”

 

Sugrįžę paukščiai mums praneša, kad atėjo pavasaris. Vasario 24-oji – Vieversio diena, tai vienas pirmųjų paukščių, pavasarį sugrįžtančių į Lietuvą iš šiltųjų kraštų. Kovo 4-oji – Kovarnių (Kovų) diena. Ta proga,  1b klasės mokiniai (mokyt. R. Ivanova) per dailės ir technologijų pamoką gamino paukštelius.
Pasigrožėkime jaunųjų menininkų išradingumu.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.