VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Informacija dėl priėmimo į Vilniaus Sausio 13-osios progimnaziją
19278
post-template-default,single,single-post,postid-19278,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Informacija dėl priėmimo į Vilniaus Sausio 13-osios progimnaziją

Informacija dėl priėmimo į Vilniaus Sausio 13-osios progimnaziją

Informacija dėl priėmimo į Vilniaus Sausio 13-osios progimnaziją

 

Kovo 1 dieną prasidėjo elektroninė registracija į Vilniaus miesto mokyklas 2021/2022 mokslo metams.  Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija vykdo priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo (1-4 klasės), pagrindinio ugdymo I pakopos (5-8 klasės) bei specialųjį (1-7 klasės) ugdymą.

Prašymus dėl priėmimo į Vilniaus bendrojo ugdymo mokyklas galima pateikti nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d. e.sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/. Prašymo pateikimo laikas neturės jokios įtakos pirmumui. Vilniaus miesto taryba šiemet patvirtino naują Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapį, kurį galite matyti https://maps.vilnius.lt/.

Prašymus elektroniniu būdu turėtų pateikti būsimųjų pirmokų, keičiančių mokyklas ar atvykusių gyventi į sostinę, mokinių tėvai. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos ketvirtų klasių mokinių tėveliams prašymo e.sistemoje dėl tolimesnio mokymosi  5 klasėje pildyti nereikia. 4 klasių mokinių tėvai  progimnazijos el. prašymo formą priimti į 5 klasę gaus per TAMO dienyną.

Daugiau apie priėmimo tvarką 2021/2022 mokslo metams, pasikeitimus ir  informaciją dėl laisvų vietų mokyklose rasite interneto svetainėje https://svietimas.vilnius.lt/.

Preliminarius sąrašus, į kurią mokyklą yra priimtas vaikas, tėvai galės matyti birželio mėnesio pradžioje mokyklų interneto svetainėse. Apie priėmimą tėvai bus informuoti elektroniniu būdu ir matys e.registracijos sistemoje.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.