VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Integruota pamoka “Juoda duona kasdieninė”
19270
post-template-default,single,single-post,postid-19270,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Integruota pamoka “Juoda duona kasdieninė”

Integruota pamoka “Juoda duona kasdieninė”

2 c klasėje vyko integruota lietuvių kalbos (kl. mokytoja E. Jakubkienė) ir logopedinių užsiėmimų (logopedė I. Tamulaitienė) pamoka apie duonos kelią „Juoda duonelė kasdieninė“. Mokiniai sužinojo, kokia duonos prasmė mūsų kasdienybėje, kaip anksčiau gražiai elgėsi su duona. Bandė įminti mįsles apie duoną, mokėsi patarlių. Klausėsi logopedės Ingos sekamos pasakos, atliko artikuliacinės mankštos pratimus, lavino smulkiąją motoriką, plėtė žodyną naujais žodžiais. Sužinojo, koks ilgas duonelės kelias iki mūsų stalo. Ragavo įvairios duonelės. Skaniausia ir skalsiausia vaikams pasirodė grūdėta juoda duona su sviestu ir, be abejonės, šviesi duonelė su šokoladiniu kremu. Lai niekada ant Jūsų stalo nepritrūksta juodos duonelės…

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.