VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sąmoningumo didinimo mėnuo ir veiksmo savaitė „Be patyčių“ Šūkis – Praleisk progą pasityčioti!
19282
post-template-default,single,single-post,postid-19282,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Sąmoningumo didinimo mėnuo ir veiksmo savaitė „Be patyčių“ Šūkis – Praleisk progą pasityčioti!

Sąmoningumo didinimo mėnuo ir veiksmo savaitė „Be patyčių“ Šūkis – Praleisk progą pasityčioti!

 

Sąmoningumo didinimo mėnuo ir veiksmo savaitė „Be patyčių“

Šūkis – Praleisk progą pasityčioti!

 

2021 kovas

 

Kovo 15-19 dienomis progimnazijoje skelbiama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Mes kartu su projekto iniciatoriais – emocinės paramos telefonu tarnyba „Vaikų linija” – kviečiame nelikti abejingais ir prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei, kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens.

Šiais metais kovą skelbdami sąmoningumo didinimo mėnesiu „be patyčių“, kviečiame mokytis praleisti progą pasityčioti, kad sugrįžę į mokyklą galėtumėte jaustis dar saugiau. Kreipiamės į patyčių iniciatorius, kviesdami juos laiku sustoti ir nepasityčioti, neparašyti žeminančio komentaro, nepasakyti kitus skaudinančios replikos.

 

Savaitės renginiai progimnazijoje:

  • Spalvų dienos. Kasdien ZOOM pamokų metu visi puošiamės vis skirtinga spalva. Fotografuojamės per klasės valandėlės ZOOM.

Nepamiškime atstovauti ne tik spalvą, bet ir tai, ką ji apie save sako, bei prisiminkime konflikto sprendimo žingsnius:

Pirmadienis – mėlyna – draugaukime – sustok

Antradienis – raudona – šypsokimės – įvardink

Trečiadienis – žalia – padėkim – išklausyk

Ketvirtadienis – geltona – užjauskim – apgalvok

Penktadienis – oranžinė – džiaukimės drauge – pasirink

  • „Padėkos, atsiprašymo, gero žodžio lenta“. Laukite instrukcijų iš klasės auklėtojo ir aktyviai dalyvaukite.
  • Savaitės klasių valandėlė patyčių prevencijos tema ir virtuali „gyvūnėlių paroda“ (vaikai pristato ir parodo savo augintinius). Mokomės būti draugiški vieni su kitais ir atsakingi už silpnesnį.
  • Metodinė, informacinė medžiaga patyčių prevencijos tema internete – bepatyciu.lt

 

Draugaukime, šypsokimės, padėkime vieni kitiems, užjauskime ir džiaukimės drauge ne tik šį mėnesį, bet ir visus likusius mokslo metus! Gerus darbus galime daryti ištisus metus, po jų sulaukti padėkos labai malonu. O pasielgus netinkamai, visada galima atsiprašyti.

 

Draugiško pavasario Jums linki Vaiko gerovės komisija

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.