VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI! ATVIRŲ DURŲ DIENA VILNIAUS SAUSIO 13-OSIOS PROGIMNAZIJOJE JAU ŠIĄ SAVAITĘ!
19236
post-template-default,single,single-post,postid-19236,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI! ATVIRŲ DURŲ DIENA VILNIAUS SAUSIO 13-OSIOS PROGIMNAZIJOJE JAU ŠIĄ SAVAITĘ!

BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI! ATVIRŲ DURŲ DIENA VILNIAUS SAUSIO 13-OSIOS PROGIMNAZIJOJE JAU ŠIĄ SAVAITĘ!

Mieli Tėveliai,

2021 rugsėjo 1-ąją ruošiatės išleisti savo sūnų/dukrą į mokyklą? Dar neapsisprendėte, kurią mokyklą pasirinkti? Kviečiame susipažinti su Sausio 13-osios progimnazija. Tradiciškai tokį renginį kasmet organizuojame progimnazijoje, tačiau, atsižvelgiant į šiuo metu esančią epidemiologinę situaciją, kovo 18 dieną 18 val. kviečiame į nuotolinį susitikimą – atvirų durų dieną Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje.

Pristatysime mokyklą, susipažinsite su būsimų 1-ų klasių mokytojais, atsakysime į Jūsų klausimus.

Susitikimas vyks zoom platformoje, kviečiame registruotis užpildant šią anketą ir nurodant savo el. pašto adresą, į kurį galėtume atsiųsti prisijungimo nuorodą.

Progimnazijos administracija

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.