VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI! ATVIRŲ DURŲ DIENA VILNIAUS SAUSIO 13-OSIOS PROGIMNAZIJOJE JAU ŠIĄ SAVAITĘ!
19236

Mieli Tėveliai,

2021 rugsėjo 1-ąją ruošiatės išleisti savo sūnų/dukrą į mokyklą? Dar neapsisprendėte, kurią mokyklą pasirinkti? Kviečiame susipažinti su Sausio 13-osios progimnazija. Tradiciškai tokį renginį kasmet organizuojame progimnazijoje, tačiau, atsižvelgiant į šiuo metu esančią epidemiologinę situaciją, kovo 18 dieną 18 val. kviečiame į nuotolinį susitikimą – atvirų durų dieną Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje.

Pristatysime mokyklą, susipažinsite su būsimų 1-ų klasių mokytojais, atsakysime į Jūsų klausimus.

Susitikimas vyks zoom platformoje, kviečiame registruotis užpildant šią anketą ir nurodant savo el. pašto adresą, į kurį galėtume atsiųsti prisijungimo nuorodą.

Progimnazijos administracija