VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Skaičiaus Pi diena
19327
post-template-default,single,single-post,postid-19327,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Skaičiaus Pi diena

Skaičiaus Pi diena

π– tai matematinė konstanta, plačiai naudojama matematikoje ir fizikoje. Jos žymėjimui naudojama graikiška raidė π. π yra lygus apskritimo ilgio ir skersmens santykiui. Atsižvelgiant į šios matematinės konstantos išraišką, kasmet kovo 14 dieną (3,14…) siūloma švęsti skaičiaus π dieną. Šiais metais mūsų mokyklos 5 ir 6 klasių moksleiviai savarankiškai ieškojo informacijos apie skaičių Pi ir stengėsi jį nupiešti.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.