VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kovo 11-ąją pasitinkant, progimnazijoje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena
19353
post-template-default,single,single-post,postid-19353,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kovo 11-ąją pasitinkant, progimnazijoje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena

Kovo 11-ąją pasitinkant, progimnazijoje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena

Kovo 11-ąją pasitinkant, progimnazijoje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena. Be galo džiaugiamės kūrybingais mūsų mokiniais! Dėkojame klasių auklėtojams, tėveliams, dailės ir technologijų mokytojai, meno vadovei ir visiems įsitraukusiems į šią kūrybinę užduotį.

Kviečiame pasigrožėti puikiu rezultatu!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.