VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | BŪSIMŲ PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI! ATVIRŲ DURŲ DIENA VILNIAUS SAUSIO 13-OSIOS PROGIMNAZIJOJE
19355

Mieli Tėveliai,

2021 rugsėjo 1-ąją ruošiatės leisti savo sūnų/dukrą į priešmokyklinio ugdymo grupę? Dar neapsisprendėte, kurią ugdymo įstaigą pasirinkti? Kviečiame susipažinti su Sausio 13-osios progimnazija. Atsižvelgdami į šiuo metu esančią epidemiologinę situaciją, kviečiame į nuotolinį susitikimą – atvirų durų dieną Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje Kovo 24 dieną 18 val.

Pristatysime mokyklą, susipažinsite su būsimų priešmokyklinio ugdymo grupių mokytojais, atsakysime į Jūsų klausimus.

Susitikimas vyks zoom platformoje, kviečiame registruotis užpildant šią anketą ir nurodant savo el. pašto adresą, į kurį susitikimo išvakarėse, gausite prisijungimo nuorodą.

Progimnazijos administracija