VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1d klasės mokiniai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną
19366
post-template-default,single,single-post,postid-19366,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1d klasės mokiniai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

1d klasės mokiniai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

 

Kovo 11-oji – tai visiems mums išsvajotos ir gana ilgai lauktos LAISVĖS pradžios diena. Tai diena, kai visa Lietuva švenčia Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

1d klasės mokiniai ir jų tėveliai kartu su mokytoja Norūna taip pat paminėjo šią, vieną iš nuostabių, dienų: mokiniai su tėveliais sprendė kryžiažodį, kuriame buvo paslėpta 20 su Lietuvos valstybe ir tautos laisve susijusių žodžių, mokiniai dalyvavo klasėje paskelbtame dailaus rašto konkurse, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai (Kovo 11-ajai) paminėti, kuriame rašė Justino Marcinkevičiaus eilėraštį „Tai gražiai mane augino“, dalyvavo „Versmės“ leidyklos rengiamame kasmetiniame – šiemet jau 12-ame – konkurse „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ, bei įvairiais būdais sveikino Lietuvą, dovanodami savo sukurtą dovaną (kas grojo, kas deklamavo eiles, o kas tiesiog nuoširdžiai pasveikino).

Dailyraščio konkurso nugalėtojus rinko kompetetinga komisija. Nugalėtojais tapo:

Ernestas Borisovas – I-oji vieta;

Milana Šernaitė – II-oji vieta;

Marija Lazarevičiūtė – III-oji vieta.

Paguodos vietas – IV-ąją ir V-ąją – dalinasi Titas Černiauskas ir Patrikas Sinkevičius.

Sveikiname nugalėtojus.

Pasigrožėkite nuveiktais darbais.

Mokytoja Norūna

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.