VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1d kl. mokiniai nori būti sveiki, energingi ir žvalūs
19444
post-template-default,single,single-post,postid-19444,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1d kl. mokiniai nori būti sveiki, energingi ir žvalūs

1d kl. mokiniai nori būti sveiki, energingi ir žvalūs

 

Kažkada A. Šopenhaueris yra pasakęs, kad „sveikata yra ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas“. Apie tai, kiek svarbi mums sveikata, kaip mums būti sveikais, kaip sveikai maitintis, ką valgyti, o ko – ne, aptarėme ir su 1d kl. sveikatos ekspertais integruotoje pasaulio pažinimo ir technologijų pamokoje, kuri vyko kovo 12 d. Kad kalbos neliktų kalbomis, viską vainikavo vaisių ir uogų užkandžio „Sluoksniuotas jogurtas“ gamyba.

Vaikų paklausus, kas jiems labiausiai įstrigo šios veiklos metu, visi vienbalsiai teigė; „… gamybos procesas ir pagaminto užkandžio suvalgymas.“ Kai kurie moksleiviai užkandį pasigamino ne tik sau, bet ir tėčiui bei mamai.

Aišku, čia neapsieita ir be tėvelių pagalbos. Todėl visų 1d kl. moksleivių vardu tariu jiems AČIŪ.

Mokytoja Norūna Grybienė

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.