VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Grupelė 1d kl. mokinių dalyvavo Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Pasakorius”
19440
post-template-default,single,single-post,postid-19440,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Grupelė 1d kl. mokinių dalyvavo Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Pasakorius”

Grupelė 1d kl. mokinių dalyvavo Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Pasakorius”

 

UNESCO Teatro dieną švente paskelbė ir patvirtino 19 a. (1962 m.). Nuo tada viso pasaulio teatralai ir jiems prijaučiantys kovo 27 dieną mini šią tarptautinę šventę.

Tarptautinės teatro dienos išvakarėse, kovo 26 d., įvyko Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Pasakorius”, kurį organizavo Gabijos gimnazija. Kaip teigia Gabijos gimnazijos atstovai, „… į nuotolinę šventę įsijungė net dvylika teatro kolektyvų iš devynių skirtingų švietimo įstaigų. Su visais vadovais, organizatoriais ir svečiais nuotoliniame festivalyje dalyvavo daugiau kaip 80 žmonių.“ Tarp jų buvome ir mes, 1d kl. mokinių kolektyvas „Mažieji talenčiukai“ (vadovė mokytoja Norūna G.). Beatričė S., Aidas K., Patrikas S. ir Ema V. sekė lietuvių l. pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Prizinių vietų neužėmėme, bet tai buvo neįkainojama patirtis pirmokams, o taip pat ir nemokamas teatro pasirodymų renginys.

Svarbu paminėti, kad „Mažieji talenčiukai“, kovo 30 d. minėdami Tarptautinę vaikų knygos dieną, savo sekama pasaka dalijosi ir mokykloje. Pasaką jie sekė  priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams bei 1-2 klasių mokiniams.

Labai smagu, kad ir šiuo mums visiems neįprastu metu, galėjome susiburti ir teatrališkai pabendrauti.

Dalijamės festivalio programėle, kad galėtumėte pamatyti, su kuo, minint Tarptautinę teatro dieną, mums teko varžytis sekant pasakas.

Mokytoja Norūna Grybienė

Festivalio konkursinė programa

Festivalio organizatoriai ir rėmėjai

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.