VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sausio 13-osios progimnazijos 5-6 klasių moksleivių darbai eksponuojami nuotolinėje parodoje ,,Velykinės dekoracijos”
19476
post-template-default,single,single-post,postid-19476,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Sausio 13-osios progimnazijos 5-6 klasių moksleivių darbai eksponuojami nuotolinėje parodoje ,,Velykinės dekoracijos”

Sausio 13-osios progimnazijos 5-6 klasių moksleivių darbai eksponuojami nuotolinėje parodoje ,,Velykinės dekoracijos”

Sausio 13-osios progimnazijos 5-6 klasių moksleivių darbai eksponuojami Vilniaus miesto vaikų Aplinkosaugos kūrybinės veiklos ,,Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia” nuotolinėje parodoje ,,Velykinės dekoracijos”.

Padėkos Sausio 13

Padėkos

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.