VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „PATIRČIŲ DIENA“ Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje
19488
post-template-default,single,single-post,postid-19488,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„PATIRČIŲ DIENA“ Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje

„PATIRČIŲ DIENA“ Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje 2021 m. balandžio 7 d. vyko metodinė konferencija „Patirčių diena“, kurios metu progimnazijos mokytojai dalinosi gerąja patirtimi, pamokose naudojamais inovatyviais ir aktyviais metodais, priemonėmis, įrankiais.

Mokymosi metodą – „Projektinis darbas“, nuo teorijos iki įgyvendinimo – pristatė matematikos vyr. mokytoja Jurgita Mockevičiūtė ir biologijos mokytoja metodininkė Jurgita Bartaševičienė. Progimnazijos 8a klasės mokinė Akvilė Bervidytė pasidalino savo asmenine patirtimi, įgyvendinant projektinį darbą „Mitybos dienoraštis“. Apie šio metodo pritaikymo pradiniame ugdyme galimybes kalbėjo pradinio ugdymo vyr. mokytoja Norūna Grybienė.

Po pagrindinių konferencijos pranešimų, atskiruose Zoom platformos kambariuose progimnazijos pedagogai sėkmingai dalinosi savo asmenine patirtimi, pristatė naudojamus metodus, skaitmeninęs priemones ir įrankius. Baigiantis metodinei konferencijai, metodinių grupių pirmininkai apibendrino mokytojų pasidalintas gerąsias patirtis, pasidalino mintimis ir emocijomis apie šią dieną: „Viskas dėl vaikų, kad jiems ugdymo procesas būtų įdomesnis“, „Džiugu, kad neprarandame kūrybiškumo“, „Tobulėjimui ribų nėra!”, „Kolegų patirtis žavi!”, „Puiki ir naudinga diena!”

Džiugu, kad „Patirčių diena” buvo turtinga patirtimis, o progimnazijos mokytojų edukacinės patirties bankas ir toliau sėkmingai kaupiasi, miela, kai po konferencijos mokytojas pasako: „Atradau, ką pačiam (-iai) išbandyti”…

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.