VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Priešmokyklinio ugdymo grupė „Gudručiai“ ir jų mokytoja L. Degutytė dalyvavo konkurse „Vaikų Velykėlės 2021“
19497

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Gudručiai“ ir jų mokytoja L. Degutytė dalyvavo konkurse „Vaikų Velykėlės 2021“.

Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas.

Vaikai grupėje piešė margutį, o jį numargino guašu.

Už šį kūrybingą darbą kiekvienas vaikas gavo dovanų Rasos Lazauskaitės knygą „Dviese bijoti drąsiau“. Visi vaikai labai džiaugėsi numargintu margučiu ir dovanomis.