VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Gyvybės medis
19502
post-template-default,single,single-post,postid-19502,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Gyvybės medis

Gyvybės medis

Balandžio 12 d. 2a klasėje vyko netradicinė dailės pamoka. Žiūrėdami mokytojos I.Baltušnikienės parengtas skaidres, mokiniai sužinojo apie karpinių meną, liaudiškus simbolius, tautinius motyvus mūsų buityje ir piešė ,,Gyvybės medį”.
Būrelio ,,Mažieji menininkai” nariai, vadovaujami mokytojos R.Ivanovos, mokėsi pritaikyti įgytas žinias ir sukurti karpinį ,,Gyvybės medis”.
Pasidžiaukime 2a klasės mokinės Urtės Sūdžiūtės piešiniu ir 1b klasės mokinės  A. Beniušytės karpiniu, kurie dalyvaus Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje- konkurse ,,Gyvybės medis”.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.