VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Europos diena 2021
19585
post-template-default,single,single-post,postid-19585,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Europos diena 2021

Europos diena 2021

Gegužės 9-oji – Europos diena. Gegužės pradžioje tūkstančiai žmonių Europoje džiaugiasi taika ir vienybe: klausosi koncertų, dalyvauja diskusijose ir kituose renginiuose.
Šia proga gegužės 11 dieną „Erasmus+“ mokyklų mainų partnerysčių projekto „Click on e-CLIL“  vykdymo komanda organizavo nuotolinį renginį ‚,Europos diena 2021‘‘, kuriame dalyvavo 6 klasių mokiniai ir jų klasių auklėtojos.
Pasakojimais apie Europos Sąjungos istoriją, simbolius, įstojimą, šalių skirtumus dalijosi Europos informacijos centro atstovė Sigita Škirkaitė. Renginio metu šeštokai ne tik išgirdo daug naujų ir įdomių faktų, bet ir sudalyvavo žaidime. 
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.