VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tarptautinis meninis kūrybinis projektas – paroda „Spalvoti žodžiai Mamai”
19596
post-template-default,single,single-post,postid-19596,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Tarptautinis meninis kūrybinis projektas – paroda „Spalvoti žodžiai Mamai”

Tarptautinis meninis kūrybinis projektas – paroda „Spalvoti žodžiai Mamai”

Vilniaus Sausio 13 – osios progimnazijos 3c (mokytoja Loriana Jegorova), 4 c (mokytoja Sonata Polonskytė), 5c (mokytoja Aurelija Vainoriūtė) klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame meniniame kūrybiniame projekte- parodoje „Spalvoti žodžiai Mamai”.

Mokinių darbai – atvirukai mamai  vis dar puošia Gelgaudiškio dvarą.

Kviečiame pasigrožėti ir Jus !

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.